دوره های آموزشی یوکسیم

دانلود از گوگل پلی در کامپیوتر How to download from Google Play in PC

دانلود از گوگل پلی در کامپیوتر
امتیاز: 4.2 از 235 رای
دریافت

روش های مختلفی برای دانلود از گوگل پلی وجود دارد که یکی از راحت ترین و سریع ترین روش ها، استفاده از یک وبسایت است که ما در این آموزش به شما معرفی می کنیم. با استفاده از این وبسایت خیلی راحت می توانید هر اپلیکیشنی را که می خواهید با لینک مستقیم و فرمت ای پی کی (APK) در گوشی یا کامپیوتر خود دانلود کنید. ویدیو موجود در این صفحه را مشاهده کنید و یا مراحل زیر را دنبال کنید.

 

مراحل دانلود از گوگل پلی

 1. وارد وبسایت گوگل پلی (play.google.com) شوید.
 2. اپلیکیشن مورد نظر خود را جستجو کنید.
 3. روی اپلیکیشن کلیک راست کنید و Copy Link Address یا Copy URL را بزنید (اگر وارد صفحه اپلیکیشن شدید، لینک را از نوار آدرس مرورگر خود کپی کنید).
 4. حال وارد این وبسایت شوید : apps.evozi.com/apk-downloader
 5. لینک اپلیکیشنی که از سایت گوگل پلی کپی کرده بودید را داخل این سایت در فیلد Package name or Google Play URL قرار دهید (Paste کنید).
 6. دکمه “Generate Download Link” را بزنید.
 7. کمی صبر کنید تا اطلاعات نسخه، حجم و سازنده اپلیکیشن برای شما نمایش داده شود. وقتی دکمه سبز رنگ “Click here to download …” نمایان شد، روی آن کلیک کنید تا فایل APK اپلیکیشن خود را با لینک مستقیم دانلود کنید.

نکته

 1. این روش برای دریافت اپلیکیشن های رایگان مناسب است. اگر لینک اپلیکیشن فروشی را وارد نمایید، لینک دانلود برای شما نمایش داده نمی شود یا اینکه نسخه رایگان آن اپلیکیشن برای شما دانلود می شود.
 2. ممکن است آدرس وبسایت در آینده تغییر کند. در چنین شرایطی می توانید عبارت “APK Downloader” را در گوگل جستجو کنید تا به این وبسایت و وبسایت های مشابه یا روش های دیگر دانلود APK دسترسی داشته باشید.

شما هم می توانید روش خود برای دانلود APK از گوگل پلی را با ما و سایر کاربران از طریق بخش دیدگاه های همین صفحه در میان بگذارید.

گفتگوها

شما هم می توانید در گفتگوی این مطلب شرکت کنید

 1. پاسخ

  mohammad7 تیر 1398

  دانلود

 2. پاسخ

  shirhussain6 مرداد 1398

  عالی

 3. پاسخ

  SASANASA22 مرداد 1398

  SASAN SMHARA DOST DARD

 4. پاسخ

  fateme1 شهریور 1398

  عااالی بود منکه کلی استفاده میکنم هردفعه ازین روش

دوره های آموزشی یوکسیم